Bydlení

Ozdobte si předsíň

Předsíň je místem, které z celého domu nebo bytu uvidí každý jako první, proto je třeba, aby bylo reprezentativní a zároveň praktické. Předsíň je místem, kde se přezouváme a odkládáme kabáty či jiné svršky na ven, než budeme pokračovat dál do interiéru. Proto je třeba vybavit předsíň nějakými věšáky nebo třeba předsíňovou stěnou, ta vám však podstatně omezí manévrovací prostor v předsíni, proto jsou mnohem praktičtějším řešením věšáky.

Čtěte více

Nové řadové domy Praha

Nové řadové domy Praha

V Praze a blízkém okolí vzniká v poslední době velké množství zajímavých projektů na stavbu bydlení pro rodiny. Pokud nechcete celý život strávit v bytě, je čas rozhodnout se pořídit si vlastní dům. Nemusí to být hned vila na samotě, stačí menší řadový dům s vlastní zahrádkou, kam se nemusíte bát pustit vaše děti, aby se vyřádily. Rodinné domy Na Malé Růži jsou ideálním řešením pro každého, kdo chce bydlet v blízkosti Prahy, kde má mnoho pracovních příležitostí a také kulturních, sportovních a všech ostatních možností.

Čtěte více
 
 
 
 

Jak zvětšit váš obytný prostor

Postavili jste dům a už po pár letech se nemůžete vejít? Potřebujete zvětšit váš životní prostor? Potom zbystřete, chystáme pro vás přehled užitečných triků, jak dosáhnout toho, abyste měli opět dostatek životního prostoru.

Proužky fungují stále spolehlivě. Stejně jako pruhované kalhoty vám opticky prodlouží nohy, pruhovaná podlaha vytvoří iluzi většího prostoru.

Čtěte více

Nezapomeňte na oběhové čerpadlo

Chystáte-li se řešit váš otopný systém, je třeba zauvažovat nad tím, jak bude realizován. Nemyslete si však, že se jedná pouze o samotné topidlo, většinou k němu potřebujete ještě soustavu dalšího vybavení, které je třeba mít alespoň stejně kvalitní jako samotné topidlo. Vsaďte proto na spolehlivého výrobce. Vezměme si pro představu topení teplovodní krbovou vložkou. Samotná vložka vás bude něco stát, nicméně aby fungovala co nejefektivněji, budete potřebovat ještě akumulační nádrž, různé ventily a také oběhové čerpadlo. Ptáte se, na co vám bude oběhové čerpadlo?

Čtěte více

Jak šetřit energii

Dávno pryč jsou ty časy, kdy jsme večeřeli při svíčkách jídlo, které jsme připravili na kamnech na dřevo. Pro mnoho lidí je již z doby dinosaurů dokonce i to, aby se při odchodu z místnosti obtěžovali a sáhli na vypínač světel nebo manuálně zkontrolovali nastavení termostatu. Zelená revoluce spolu s neuvěřitelným technologickým pokrokem vyprodukovali technologicky vyspělé "chytré domy".

Čtěte více

Dětské hřiště na míru

Kdo má děti, mi jistě potvrdí, že naší nejdůležitější starostí je, aby naše děti měly vše, co potřebují, a byly spokojené. Pokud tomu tak je, jsme spokojení i my. My jsme se kvůli dětem přestěhovali na venkov, kde jsme si pořídili domek se zahradou. Nelíbilo se nám vychovávat děti ve velkém městě, kde sice existuje již dnes velké množství dětských hřišť, kde se však zároveň bojíte děti pustit na pískoviště, aby se neušpinily psími výkaly nebo se o něco neporanily. Na oplocené zahradě, kde na děti všude vidíte, se o ně nemusíte bát.

Čtěte více

Proč mít vířivku doma

Zjistili jste, že vám vyhovuje vířivá vana a přemýšlíte, zda si ji koupit i domů? Chtějte skutečnou kvalitu. Softub SPA jsou vířivky vhodné do interiérů i exteriérů, které vám poskytnou pohodové chvíle odpočinku a relaxace. Výhodou vířivky Softub SPA jsou zejména jednoduchá manipulace, pohodlí a stylový design. Stačí mít kousek rovného podkladu, nezáleží na tom, zda je to travnatá plocha, terasa nebo třeba balkon, dále potřebujete napájení do běžné zásuvky a hadici na napouštění a vypouštění vířivky.

Čtěte více

Lavičky patří do každé obce

Lavičky patří ke koloritu každého města i menší obce stejně jako kašna na náměstí nebo radnice. Lavičky slouží k praktickým účelům, kolikrát jste už hledali místo, kam si sednout nebo odložit batoh či tašku a uspořádat v ní věci? Kolikrát jste se chtěli posadit před nějakou památkou nebo u pěkného výhledu a jen tak se chvíli kochat? Lavičky jsou velmi prospěšný městský mobiliář také pro seniory nebo maminky s malými dětmi. Vedle své praktické funkce samozřejmě slouží k estetickému doladění exteriéru náměstí, nádvoří nebo vyhlídky, proto je důležité vybírat také vhodné provedení lavičky.

Čtěte více

Staráme se o náš bazén

Mít doma na zahradě bazén je snem snad každého z nás, ne každému se však nakonec podaří jej zrealizovat. Samotný bazén je úžasná věc, nicméně vyžaduje také naši péči. Necháte-li bazén odkrytý, velmi rychle se zanese spadaným listím, hmyzem a dalším nepořádkem, který kazí dojem z jinak perfektního pocitu moci si zaplavat ve vlastním bazénu. Proto se používají nejrůznější druhy zakrytí bazénu. Existují celoroční bezpečnostní bazénové plachty, které plní také funkci tepelné izolace, v průhledné variantě fungují i pro ohřev vody v bazénu. Tato plachta je použitelná pro zapuštěné i částečně zapuštěné bazény libovolného tvaru.

Čtěte více

Luxusní byty v Praze

Máte v Praze práci a rádi byste to měli z bydliště blízko? Najděte si v Praze byt a nebudete muset dojíždět. V současné době existuje spousta různých developerských projektů na podporu bydlení v Praze. Staví se nové bytové domy, rekonstruují se starší domy pro účely moderního bydlení. Stačí si jen vybrat podle vašich preferencí lokalitu a určit si, co od bydlení očekáváte.

Čtěte více
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.