Bydlení

 
 
 
 

Tapetování nás baví

Někteří z nás jsou velmi kreativní a rádi vymýšlí, jak zdokonalit svůj domov. Nemusíte mít doma zdi a poličky ověšené nejrůznějšími serepetičkami, abyste se tu cítili doma. Všeho moc škodí, leckdo by si váš byt potom mohl splést s prodejnou dárkových předmětů. Důležité ale je na druhou stranu, aby váš byt nebyl příliš strohý. Uvažovali jste už nad použitím tapet? Tapety se vyrábí v mnoha různých dekorech, takže si určitě vybere každý.

Čtěte více

Plachty na zakrytí bazénu s dlouhou životností

 

V našich zahradách je dnes jako její součást bazén, který nám má sloužit pro vodní hrátky s dětmi nebo jako pohodové letní osvěžení v horkých měsících. Je to sice fajn, ale musíme si také uvědomit, že abychom měli každý den čistou vodu, musíme ji čistit. Ovšem objevují se také různé druhy nečistot, které se objeví na vodní hladině a my pak musíme chodit se sítkem a vodu čistit.

Čtěte více

Levné stěhování a vše kolem něj

 

Jestliže máme před sebou stěhování, máme před sebou také hromadu práce. Musíme zajistit spoustu věcí, na které nesmíme zapomenout a přitom ještě všechno sbalit. Samotné stěhování se musí ale také nejdříve dobře promyslet a tak máme v tomhle případě jen dvě možnosti. Buď se spolehneme na své vlastní síly nebo si objednáme stěhovací firmu.

Čtěte více

Vyzrajte na horko

 

Velká horka nejsou nikomu příjemná, pro někoho mohou dokonce znamenat zdravotní riziko, proto je dobré zařídit si bydlení i kancelář tak, abyste zde měli příjemné prostředí. Toho můžete dosáhnout použitím klimatizace. Máte-li samostatně stojící dům, nic nebrání tomu, abyste si pořídili klimatizační systém všude, kde potřebujete.  

Čtěte více

Kevin Reilly Lighting a cesta časem

 

Jako by se při pohledu na sortiment designových svítidel zdálo, že všechny hranice, pravidla a zavedené zvyklosti nenávratně mizí. Důkazem toho je bezesporu také tvorba designérského ateliéru Kevin Reilly Lighting. Pojďte s jedinečnými moderními svítidly vydat na cestu časem…

Čtěte více

Nehody, které mohou znečistit velkou část koberce, odstraníte hloubkovým čištěním

Byty, jejichž majitelé milují koberce, jsou jimi vybaveny téměř kompletně. Snad kromě koupelny, toalety a kuchyně se vyskytují v různých provedeních a rozličných barvách. To, že je v bytě téměř celá plocha podlahy pokryta koberci ale neznamená, že se mu budou vyhýbat různé nehody a nepříjemné situace. Jakmile se na koberec něco rozlije nebo převrhne, je to pokaždé velmi nepříjemné. Pak následují dlouhé minuty, někdy i hodiny, ručního čištění a výsledek nemusí být vždy perfektní. Určitě to mnozí z vás poznali na vlastní kůži. Vysypaný květináč s promáčenou hlínou, rozlitý hrnec s polévkou nebo jinou tekutinou, převržená sklenice s červeným vínem nebo vysypaný talíř se špenátem.

Čtěte více

Poraďte si s výběrem osvětlení

 

V žádném interiéru nesmí chybět dostatek světla. Někde se svítí jen v noci, jinde potřebujete svítit i ve dne, záleží především na dispozicích konkrétní místnosti a účelu jejího využití. Obecně nejvíce času tráví rodina v obývacím pokoji. Je tedy třeba věnovat dostatečnou pozornost tomu, abyste měli právě zde dostatek světla. Podle velikosti pokoje vybírejte centrální svítidlo. To může být stropní, které se hodí zejména do místností s nižším stropem, nebo závěsné svítidlo, které vynikne naopak v interiéru s vyšším stropem.  

Čtěte více
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Vinylové podlahy mají zelenou

Obliba vinylových podlah se neustále zvyšuje a to můžeme s klidem říci, že nad takovými podlahami donedávna spousta lidí spíše ohrnovala noc a dával přednost spíše laminátu. Důvodů, proč si pořídit právě vinyl je jistě několik. Vinylové podlahy dostávají prostor ukázat se v plné síle a pomalu ale jistě paradoxně vytlačují konkurenta v podobě laminátové podlahy.