Rekonstrukce

Vinylové podlahy mají zelenou

Obliba vinylových podlah se neustále zvyšuje a to můžeme s klidem říci, že nad takovými podlahami donedávna spousta lidí spíše ohrnovala noc a dával přednost spíše laminátu. Důvodů, proč si pořídit právě vinyl je jistě několik. Vinylové podlahy dostávají prostor ukázat se v plné síle a pomalu ale jistě paradoxně vytlačují konkurenta v podobě laminátové podlahy. Čtěte více
 
 
 
 

Spíme zdravě

V poslední době stále více lidí trpí bolestmi zad, především bederní a krční páteře. Důvodem je dlouhé sezení v zaměstnání, nedostatek pohybu a často také nevhodné lůžko na spaní. Máte koupenou válendu v jednom z nábytkovým marketů a myslíte si, že bude kvalitní? Tyto postele jsou možná dostačující pro nárazové přespání, nikoli však pro dlouhodobé využívání.


Postel pro každodenní spaní
by měla splňovat ty nejvyšší standardy, aby zabraňovala bolestem zad a zajišťovala skutečně kvalitní spánek.

Čtěte více

Rekonstrukce v rukou odborníků

Vejít do finančně náročných změn, si žádá skutečné speciality. Lidé prahnou po přepychovém domově. Mylně se ovšem domnívají, že výběrem sice levnějších, ale neprofesionálních služeb získají zhmotnění svého snu. Jak se tedy s volbou firmy nespálit? Orientovat se jen podle ceny není skutečně rozumné. Pokud si přeje zákazník nadstandardní a rychle provedené služby za použití kvalitních materiálů, měl by hledat obezřetně a poptat se.

Východisko pro všechny zmatené

Čtěte více

Není kouře bez ohně

Aby vznikly spaliny, musí se něco spalovat, to je logické. Na druhou stranu to ale funguje přesně obráceně, protože pokud se spaliny vyskytují stále v otopné soustavě a neodchází pryč, oheň se brzy zadusí. Proto je tak velmi důležité odvod spalin řešit kvalitně a neodbýt ho. Nerezové komíny představují právě to požadované řešení.

Čtěte více

Odborná rekonstrukce bytů od profesionálů

Na rekonstrukci bytů a bytových jader je vždy vhodné se kvalitně připravit bez ohledu na to v jakém časovém horizontu bude rekonstrukce provedena nebo kdo ji bude provádět. Je nutné si uvědomit, že při rekonstrukci bude minimálně na dobu dvou dnů zastavena tekoucí voda a minimálně den v době kdy se bude stěrkovat nebo dláždit podlaha bude bude omezen přístup na toaletu a do koupelny. Navíc se jedná o velmi prašný zásah, ve většině rekonstruovaných bytů není možno během částečné rekonstrukce bydlet. Pokud se zaměříme na rekonstrukci kompletní, je možnost přebývání v bytě zcela vyloučena.

Čtěte více

15 tipů na co nezapomenout při rekonstrukci

Nejprve je třeba se rozhodnout, zda chcete stavět nový dům nebo budete naopak rekonstruovat dům starší. Rozhodnete-li se pro rekonstrukci, doporučujeme vzít v úvahu našich 15 tipů, na které byste neměli zapomínat, když jde o rekonstrukci.

1. Pozemek
Pro stavbu nového i rekonstrukci starého domu potřebujete vhodnou nemovitost. Pokud jde o pozemky v Plzni, vhodné pro rekonstrukci, obraťte se na realitní kancelář Pubec, kde najdete spoustu možností, kde stavět.

Čtěte více

Jak zrekonstruovat koupelnu

Jestliže bydlíte už několik desítek let ve stejném domě, je jasné, že leccos už potřebuje údržbu nebo raději rovnou výměnu. Po generální opravě určitě sní i vaše koupelna. Odpadne vám sem tam už i nějaká ta dlaždička? Jsou některé obklady popraskané a odfouknuté? Potřebovali byste místo velké vany vybudovat sprchový kout? Je právě čas na rekonstrukci koupelny.

Čtěte více

Jak postupovat při rekonstrukci II

V předešlém článku naší mini série jsme vás uvedli do problematiky rekonstrukce domu. Jsme tedy nyní ve fázi, kdy máme připravené zdi pro omítky, jsou v nich nové rozvody elektriky a jsou vybaveny izolací. Co by mělo následovat?

Podlaha
Podlahu je vhodné začít řešit, až když máte nahozené stěny a čeká se pouze na finální malbu.

Čtěte více
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.