Bydlení

Zařiďte si nové bydlení

Nymburk je město, které je známé svým malebným a klidným okolím. Má zajímavé památky i kulturní zázemí, proto se není čemu divit, že je stále vyhledávanější lokalitou pro bydlení. Díky blízkosti dálnice není problém dostat se do Prahy nebo dalších přilehlých měst. Proto se sem stěhují stále častěji i lidé, kteří do zaměstnání dojíždí do Prahy. Z toho důvodu je právě do Nymburku situován také developerský projekt ekovily. Jedná se o samostatné obytné objekty, které mají vlastní pozemek i zahrádku, kde si mohou vaše děti bezpečně hrát. Výhodou ekovily je přizpůsobení nízkoenergetickým trendům, díky tomu mají ekovily velmi nízké náklady na vytápění. Ekovily jsou konstruovány tak, aby vyhovovaly moderním standardům, jsou uspořádány účelně a také esteticky. Ekovily poskytují luxusní bydlení pro každého, najděte zde i vy pohodlné bydlení pro celou rodinu.

Čtěte více

Vodorovný a svislý ohřívač vody – má to vliv na funkci?

V případě koupě nového ohřívače, především potom, pokud se jedná o zásobníkový ohřívač vody o větším objemu, řeší mnoho lidí problémy s tím, kam ho vlastně umístit, aby nijak nepřekážel. I tomuto vyšlo mnoho výrobců vstříc, a tak vyrábějí nejenom verze svislé, tedy určené k zavěšení právě ve svislé poloze, tak vyrábějí i takové ohřívače vody, které umí pracovat ve vodorovné poloze. Obecně by se dalo říci, že oba fungují na naprosto stejném principu, ale pokud se na celou věc podíváme blíže, potom je možné vše uvést na pravou míru, a to tím tvrzením, že ty svislé jsou efektivnější.

Čtěte více

Úklid ulic a jiné komunální služby

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi, poznáme to nejen tak, že na adventním věnci zapalujeme už tři svíčky, ale také ve městech výrazně přibylo nakupujících, kteří shánějí ještě vánoční dárky pro své blízké. Na náměstích stojí ozdobené a rozsvícené vánoční stromy a kolem nich se často pořádají vánoční trhy s občerstvením. Díky tomu je však riziko vzniku nadměrného nepořádku v centrech měst skutečně velké a je potřeba mít připravené vozy pro úklid ulic.
Nejčastěji se k tomuto účelu používá komunální technika Multicar. Komunální vozidla Multicar jsou velmi univerzální vozy, které mohou sloužit stejně dobře k vyvážení odpadkových košů v centrech, zametání ulic, odhrnování sněhu i v zahradnictví nebo zemědělských firmách. Používají se zkrátka všude tam, kde potřebujete univerzálního pomocníka, který dokáže nést spoustu různých nástaveb a sloužit tak požadovanému účelu.
Čtěte více

Není nad bezpečnostní kování

Každý se chce doma cítit bezpečně, proto existuje velké množství nejrůznějších druhů kování. Můžete vybírat, zda chcete mít raději rozetové kování nebo štítové kování. Jaký je mezi nimi rozdíl? Je to jednoduché, rozetové dveřní kování se skládá ze dvou částí – kliky a části pro klíč. Rozetové kování na dveře se vyrábí v nejrůznějších provedeních s moderní povrchovou úpravou, má tu výhodu, že jeho montáž je velmi snadná, takže ji zvládne doma každý kutil. Navštivte tedy i vy internetový obchod Kování-kliky.cz, kde naleznete široký výběr rozetového kování v různých tvarech a variantách, a vyberte si dveřní kování, které se k vašim dveřím bude nejlépe hodit.
Čtěte více

Hledáme šikovné řemeslníky

Šikovní řemeslníci jsou v poslední době nedostatkové zboží. Na každém rohu potkáte zedníka, pokrývače nebo elektrikáře, kde však máte jistotu, že své práci rozumí, dodržují dohodnuté termíny a pracují spolehlivě? Nejlepší je najmout si řemeslníky, které někdo z vašich známých už zaměstnal a má s jejich prací zkušenosti. Pokud ale nikoho takového neznáte, nezoufejte, poradíme vám, kde sehnat šikovné, pracovité a spolehlivé řemeslníky.
Čtěte více

Bydlíme v Praze

Dřív nebo později musí každý začít řešit otázku vlastního bydlení. Rozhodněte se raději dříve, v současné době máte na výběr z mnoha aktuálních projektů, v rámci kterých můžete získat luxusní byty v klidných částech Prahy za příznivé ceny. Velmi vyhledávanou lokalitou k bydlení jsou Nové Chabry, tato čtvrť se nalézá v severní části Prahy 8, která je známá svým sportovním i kulturním vyžitím a dokonalou občanskou vybaveností. Naleznete zde praktické a všestranné bydlení ve zděných bytových komplexech Nové Chabry Praha 8, které nabízí rodinné a moderní bydlení v bytech o dispozicích 2+kk až 4+kk.
Čtěte více

Sklenářství – zasklívání a servis na míru

Sklo je geniální materiál, který se používá často ve stavebnictví i v domácnostech. Dnes už si život bez skla vůbec nedokážeme představit. Sklo má své místo v každé domácnosti, pomyslete na všechna okna, zrcadla, prosklené dveře a další konstrukce. Stále častěji se sklo používá také v kuchyních a koupelnách. S módou skleněných jídelních stolů přichází také skleněné obklady na stěnu, tabule čirého i různě zvlněného či mléčného skla se používají pro oddělení jednotlivých místností, setkáváme se také s celoskleněnými dveřmi nebo zábradlím na schodišti.
Čtěte více

Vestavěné skříně jako úložný prostor

Odkládacího prostoru není nikdy dost, obzvlášť ve stísněnějším interiéru. Člověk postupem času hromadí nejrůznější předměty, některé používá často, jiné zřídka, ovšem všechny je třeba někam uložit. Od toho jsou vestavěné skříně, aby vám nabídly praktický úložný prostor. Vestavěné skříně mohou být velmi variabilní, hodí se do atypických místností, kde s obyčejnými skříněmi nepochodíte, dále je můžete využít na chodbách nebo v místnostech s omezeným prostorem.
Čtěte více

Přizpůsobte si váš domov

Samolepící dekorace na zeď jsou velmi vyhledávaným artiklem. V současné době je moderní zdobit interiér použitím stylových samolepek. Interiérové samolepky na zeď jsou mnohem elegantnější než použití tapety, navíc nabízejí podstatně variabilnější použití a více dekorů, ze kterých si můžete vybrat ten pravý i vy. Máte rádi květinovou tématiku, geometrické vzory nebo zvířátka? Vyberte si podle vlastního vkusu barevné samolepky na zeď v internetovém obchodu Samolepkynazeď.cz. Nechte se i vy unést fantazií a vyzdobte váš byt, dům nebo kancelář moderními a originálními dekorativními samolepkami.
Čtěte více

Zorganizujte vaše úložné prostory

Jistě to znáte každý z vás, úložných prostor není nikdy dost. Ať už bydlíte v bytě nebo domě, potřebujete stále spoustu různých věcí. Kam je ale všechny narovnat? Máte-li dům, obvykle se zde najde sklep nebo nějaká technická místnost, kterou můžete využít k ukládání věcí. Všechno však nelze jen tak odložit na podlahu nebo už jednoduše není místo. Potom potřebujete police nebo regály, do kterých by se vešlo mnohem víc předmětů. Vyzkoušejte policový regál od Regalsistem.cz, nabízí unikátní regálové sestavy.
Čtěte více

Nepřehlédněte

Vinylové podlahy mají zelenou

Obliba vinylových podlah se neustále zvyšuje a to můžeme s klidem říci, že nad takovými podlahami donedávna spousta lidí spíše ohrnovala noc a dával přednost spíše laminátu. Důvodů, proč si pořídit právě vinyl je jistě několik. Vinylové podlahy dostávají prostor ukázat se v plné síle a pomalu ale jistě paradoxně vytlačují konkurenta v podobě laminátové podlahy.