Oblíbené oplocení za pár kaček

Lidé pochopili už dávno, že pokud chtějí ochránit sebe, svou rodinu či majetek, je třeba kolem vybudovat ohrady. Ty postupem času přerostly v hradby. Když už nebyly potřeba, aby obyvatele chránily před nájezdy válečníků či divé zvěře, staly se z nich ploty, jaké známe dnes. Od dřevěných kůlů a kamení lidé postupně přešli na poněkud sofistikovanější a také mnohem lehčí materiály. Svůj účel ale i nadále plní na jedničku. Dřevo a kámen se používají i nadále, přesto jsou stále oblíbenější drátěné ploty.

Jak vypadá drátěný plot

Nejběžnějším a nejobyčejnějším typem je klasické pletivo. Jednotlivé dráty jsou spleteny navzájem tak, že vytváří pevnou síť. Pletivo se natahuje z role a připevňuje na předem připravené sloupky. Používá se k ohraničení pozemku, stavby, rozdělení zahrad mezi sousedy, ale i zabezpečení komerčního prostoru. Zabrání nezvaným návštěvníkům přijít bez pozvání jen tak na váš pozemek, přesto vám nekazí výhled. Mnozí často kombinují pletivo a živý plot, protože takový je účinný a zároveň estetický, zelený, přírodní. Instalace je poměrně rychlá a i samotný plot pořídíte docela levně. Nemáte-li na montáž plotu čas, nechte si jej instalovat od odborné firmy. Neváhejte nás kontaktovat, se stavbou plotu máme spoustu zkušeností a rádi se postaráme i o ten váš.


Je pro vás pletivo příliš obyčejné? Chcete drátěný plot povýšit na okrasné oplocení? Pořiďte si svařovaný plot. Nejznámějšími typy jsou 2D a 3D ploty. Ty jsou oproti klasickému pletivu mnohem pevnější. Jednak proto, že jednotlivé dráty jsou mnohem silnější a také proto, že každé oko zvlášť je svařené. 2D plot je plochý, 3D oproti tomu má tvarování i do prostoru. Může mít různý tvar jednotlivých ok a hodí se i jako estetické oplocení. Neváhejte a objednejte si u nás instalaci oplocení ještě dnes.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.