Stavební úpravy

Magnetický úhelník ulehčí montování, svařování i natírání

Uchytit materiál při montování či svařování přesně bývá někdy těžší. Hodily by se další ruce. Když není pomocník k ruce, pomůže vám nová vychytávka – svařovací magnet, fixační úhelník. Materiál pak přicvaknete během chvilky a ruce vám zůstanou volné pro práci. Čtěte dál.

Nová pomůcka ve vaší brašně či dílně svařovanou pásovinu nebo tyče udrží rovně, v přesném úhlu. Magnetický úhelník, fixační magnet z feritu je známý také pod označením svařovací magnet.

Čtěte více

Jak jsme vybírali plot

Na téma oplocení už jsme se s manželem dohadovali mnohokrát. Líbil by se nám kamenný plot, ovšem nechat si ho udělat stojí majlant a dělat si ho sami, ne děkujeme, nejsme sebevrazi. Jenže jaké jiné možnosti máme? Kovaný plot je poměrně nákladný, pletivo je ohyzdné a dřevěný plot se musí stále udržovat a natírat. Co tedy s tím? Jedna možnost by tu byla, nedávno jsem byla na návštěvě u kamarádky, která má nový dům a kolem něj betonový plot. Přiznám se, že jsme měla vůči betonovému plotu předsudky, ale překvapilo mě, jak dobře vypadá. Řekla jsem o tom manželovi a domluvili jsme se, že si o betonovém plotu zjistíme víc informací.

Čtěte více
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Vinylové podlahy mají zelenou

Obliba vinylových podlah se neustále zvyšuje a to můžeme s klidem říci, že nad takovými podlahami donedávna spousta lidí spíše ohrnovala noc a dával přednost spíše laminátu. Důvodů, proč si pořídit právě vinyl je jistě několik. Vinylové podlahy dostávají prostor ukázat se v plné síle a pomalu ale jistě paradoxně vytlačují konkurenta v podobě laminátové podlahy.