Luxusní byty v Praze

Luxusní byty v Praze

Máte v Praze práci a rádi byste to měli z bydliště blízko? Najděte si v Praze byt a nebudete muset dojíždět. V současné době existuje spousta různých developerských projektů na podporu bydlení v Praze. Staví se nové bytové domy, rekonstruují se starší domy pro účely moderního bydlení. Stačí si jen vybrat podle vašich preferencí lokalitu a určit si, co od bydlení očekáváte.

Chcete bydlet v blízkosti centra a přitom mít dostatek klidu a příležitostí k relaxaci a sportu? Potom je pro vás ideální volbou Palmovka, v této lokalitě naleznete dostatek zeleně, klid a výbornou dostupnost do centra i k veškeré občanské vybavenosti. Bytový dům V Mezihoří je zasazen právě sem, abyste měli široké možnosti sportovního vyžití pro vás i celou rodinu. Bytový dům V Mezihoří je koncipován do tvaru písmene U, kde naleznete lavičky, dětské hřiště a dostatek prostoru pro aktivní i pasivní odpočinek.

Další projekt, o kterém byste rozhodně měli vědět, sháníte-li v Praze pěkný byt, je Barrandov Hills. Barrandov Hills je projekt, který nabízí moderní luxusní bydlení v bytech o různých dispozicích. Celý komplex bytových domů je vybaven recepcí, takže se nemusíte bát, že se až k vašim dveřím dostane každý, byty jsou dále vybaveny také bezpečnostními a protipožárními dveřmi pro zajištění maximální bezpečnosti všech obyvatel. Rozhodujícím faktorem pro mnoho lidí je dostupnost a občanská vybavenost, obě tato kritéria splňuje Barrandov Hills na jedničku, do centra se dostanete za pár minut a veškerá vybavenost se nachází v dosahu.

Luxusní byty v Praze Pořád ještě vám výběr nestačí? Nabízíme tedy další již pátou etapu developerského projektu Panorama Kyje V. Jde o bytové domy vystavěné v klidné části Prahy 9, odkud je kouzelný výhled na Prahu, vše je v dosahu a také dostupnost do centra je výborná. Panorama Kyje V nabízí moderně řešené světlé byty, kde se výborně bydlí mladým lidem, rodinám s dětmi i starším. Čtyřpodlažní domy jsou obklopeny zelení, byty jsou vybaveny balkony nebo terasami a ani s parkováním si nemusíte dělat starosti. Rozhodněte se tedy podle vašeho mínění. Možností, kde v Praze koupit nový byt, je spousta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.