Dětské hřiště na míru

Dětské hřiště na míru

Kdo má děti, mi jistě potvrdí, že naší nejdůležitější starostí je, aby naše děti měly vše, co potřebují, a byly spokojené. Pokud tomu tak je, jsme spokojení i my. My jsme se kvůli dětem přestěhovali na venkov, kde jsme si pořídili domek se zahradou. Nelíbilo se nám vychovávat děti ve velkém městě, kde sice existuje již dnes velké množství dětských hřišť, kde se však zároveň bojíte děti pustit na pískoviště, aby se neušpinily psími výkaly nebo se o něco neporanily. Na oplocené zahradě, kde na děti všude vidíte, se o ně nemusíte bát.

Čím je však zabavit? Kéž by člověk mohl mít na zahradě dětské hřiště. Ale počkat, může. Když jsme pro naše děti vymýšleli zábavu, narazili jsme na Floraservis.cz. Je to internetový obchod, kde naleznete sestavy dětských prolézaček, které mohou tvořit celé dětské hřiště. Důležité jsou především kvalita a také bezpečnost, které jsou zaručeny kvalitními materiály. Pro naše dětské hřiště na zahradu jsme si vybrali prolézačky z borového dřeva, které je dostatečně tvrdé a pevné, aby vydrželo. Dřevo je ošetřeno vodou ředitelnými, ekologickými a zároveň zdravotně nezávadnými barvami ve třívrstvém nátěru. Důležité jsou také povrchy hřiště, které jsou navrženy bezpečně, aby se vašim ratolestem při hrátkách nic nestalo. Od Floraservis.cz navíc dostanete záruku 5 let na konstrukci a na povrchové úpravy 2 roky.

Pro naše děti byly nejoblíbenější houpačky na zahradu. Pořídili jsme proto dětské hřiště s různými prolézačkami a také houpačkami. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že jsme je museli pokaždé večer vyhánět ze zahrady, aby se šly navečeřet a zalezly do postele. S jejich intenzitou hraní jsme byli až překvapeni, kolik toho dětské hřiště vydrželo. Teď už jsou děti velké, ale dětské hřiště stále na zahradě stojí ve výborném stavu a čeká na další generaci dětí, které si zde budou hrát. Navštivte i vy Floraservis.cz, kde je v nabídce spousta dětských hřišť. Pokud se vám žádné nezamlouvá a chtěli byste si jej nakombinovat sami, můžete. Floraservis.cz vám umožní vymyslet si vlastní sestavu dětského hřiště a vyrobí vám dětské hřiště na zahradu na klíč. Dopřejte i vy vašim dětem spoustu bezpečné zábavy přímo u vás na zahradě.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.