Jak jsme vybírali plot

Na téma oplocení už jsme se s manželem dohadovali mnohokrát. Líbil by se nám kamenný plot, ovšem nechat si ho udělat stojí majlant a dělat si ho sami, ne děkujeme, nejsme sebevrazi. Jenže jaké jiné možnosti máme? Kovaný plot je poměrně nákladný, pletivo je ohyzdné a dřevěný plot se musí stále udržovat a natírat. Co tedy s tím? Jedna možnost by tu byla, nedávno jsem byla na návštěvě u kamarádky, která má nový dům a kolem něj betonový plot. Přiznám se, že jsme měla vůči betonovému plotu předsudky, ale překvapilo mě, jak dobře vypadá. Řekla jsem o tom manželovi a domluvili jsme se, že si o betonovém plotu zjistíme víc informací.

 

Nejprve jsme sbírali informace...

 

Betonové ploty vypadají velmi robustně, díky konstrukci z vysoce kvalitního českého betonu jsou pevné a odolné vůči klimatickým i mechanickým vlivům. Velmi výhodné u betonových plotů je, že mají dlouhou životnost a navíc se pochlubí tím, že nevyžadují žádnou údržbu. To je k nezaplacení zejména pro všechny ty, kteří nemají času nazbyt a také pro ty, kteří svůj volný čas nechtějí věnovat péči o plot. Betonové ploty jsou vzhledově velmi zdařilé, působí dekorativně, navíc máte na výběr mnoho variant, můžete si sestavit plot podle vašich vlastních požadavků, aby se perfektně hodil k vašemu domu.

 

Potom jsme se rozhodli...

 

Také my jsme se nakonec rozhodli pro betonový plot. Zvolili jsme vhodnou výšku oplocení, potom jsme vybrali dekor. V našem případě to vyhrál štípaný kámen. Potom byla na řadě barva, k našemu domu se nejlépe hodil pískovec. Potom už zbývalo jen zvolit zakončení plotu. V nabídce bylo rovné, obloukové, s mřížkou nebo dřevěné latě v různých barvách. Nakonec jsme se rozhodli pro dřevo, opticky totiž plot odlehčilo. Nyní už máme plot hotový a můžeme s klidným srdcem říct, že bychom za nic na světě neměnili.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.