Plot jako ze žurnálu

I když se to lidem z města může zdát jako sci-fi, ještě i u nás existují místa, kde si nemusíte před domem zamykat auto a ráno ho tam najdete stát. Postupně jich ale ubývá a ve většině lokalit by to nikoho ani nenapadlo. S tím samozřejmě souvisí i bezpečnost v domě a jeho bezprostředním okolí. Chcete se doma cítit bezpečněji? Kvalitní oplocení vyřeší váš problém a postará se rovněž o náležitý pocit soukromí.

Plotem k většímu soukromí

Málokdo stojí o to, aby ho na zahradě někdo šmíroval, jestli se ještě opaluje, nebo už opečovává záhonek. Nemůžete vylézt na zahradu, aniž by vás pozorovali sousedi ze širokého okolí? Udělejte něco pro své soukromí a pořiďte si betonový plot. Když se řekne betonový plot, většina lidí nemá velkou důvěru v jeho design. Je to ale pouze otázka vkusu každého z nás, ploty z betonu jsou esteticky řešené, jsou variabilní a skvěle mohou vypadat kolem domu na venkově, na periferii i ve městě. Můžete vybírat z mnoha variant barvy, dekoru, tvaru zakončení i výšky. Díky tomu vytvoříte kolem vašeho domu originální plot, který bude ladit s vaším domem. Betonový plot vám na zahradě zajistí stín, soukromí, omezí hluk z přilehlé komunikace a nepustí na váš pozemek nezvané návštěvníky.


Zaujal vás betonový plot? Neváhejte nás kontaktovat, jsme Kulkabex, s.r.o. a betonové ploty stavíme již řadu let. Zajistíme pro vás návrh i realizaci. Abyste viděli předem, jak přesně betonový plot vypadá, můžete nás navštívit ve vzorkové prodejně, kterou naleznete v Tupadlech u Čáslavi. Je to pro vás z ruky? Vyzkoušejte on-line vizualizaci. V pohodlí domova zadejte parametry vybraného plotu. Aplikace vám připraví vizualizaci plotu kolem vzorového domu. Můžete si zdarma vyzkoušet různé varianty a vybrat si z nich tu nejlepší. Nechte si postavit kvalitní plot kolem vašeho domu od zkušené party montérů. kontaktujte nás a budete mít plot raz dva.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.