Proč mít vířivku doma

Proč mít vířivku doma

Zjistili jste, že vám vyhovuje vířivá vana a přemýšlíte, zda si ji koupit i domů? Chtějte skutečnou kvalitu. Softub SPA jsou vířivky vhodné do interiérů i exteriérů, které vám poskytnou pohodové chvíle odpočinku a relaxace. Výhodou vířivky Softub SPA jsou zejména jednoduchá manipulace, pohodlí a stylový design. Stačí mít kousek rovného podkladu, nezáleží na tom, zda je to travnatá plocha, terasa nebo třeba balkon, dále potřebujete napájení do běžné zásuvky a hadici na napouštění a vypouštění vířivky.

O pohodlí se stará měkké vnitřní sezení, které zaručuje maximální komfort. Přitom nezvyšuje hmotnost vířivky a zajišťuje jí snadnou přenositelnost. Vířivky Softub SPA jsou navíc také úsporné, mají nízkou spotřebu energie a jsou prakticky nehlučné díky patentované technologii motoru. Zapomeňte na hranaté a nepohodlné vířivky, vířivky Softub SPA připraví díky měkkým stěnám a různému umístění trysek pohodlí člověku každé postavy. Celoroční využití, snadná údržba a dlouhá životnost vířivky Softub jsou samozřejmostí.

Chcete vidět vířivku Softub SPA nejprve na vlastní oči, než se rozhodnete, zda si ji koupíte? Vířivky Softub SPA jsou k vidění v showroomu, kde se můžete přesvědčit o všech vlastnostech vířivek Softub SPA. Pokud ještě pochybujete, Softub SPA vám umožní si vířivku nejprve půjčit a až poté se rozhodnout. Bojíte se instalace? Nemusíte, je to velmi jednoduché, stačí si najít to pravé místo, kde budete vířivka umístěna. Může to být zahrada, terasa, balkon, sklep nebo klidně podkroví, to záleží pouze na vás, potom je třeba přinést a zapojit motor, napustit vodu a je hotovo. Pokud si sami netroufáte, při koupi vířivky vám ji odborníci ze Softub SPA zdarma dovezou a namontují v rámci ČR zdarma. Neváhejte a dopřejte si i vy chvilky relaxace a pohody ve vaší vlastní vířivce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.