Ozdobte si předsíň

Ozdobte si předsíň

Předsíň je místem, které z celého domu nebo bytu uvidí každý jako první, proto je třeba, aby bylo reprezentativní a zároveň praktické. Předsíň je místem, kde se přezouváme a odkládáme kabáty či jiné svršky na ven, než budeme pokračovat dál do interiéru. Proto je třeba vybavit předsíň nějakými věšáky nebo třeba předsíňovou stěnou, ta vám však podstatně omezí manévrovací prostor v předsíni, proto jsou mnohem praktičtějším řešením věšáky.

Háčky a věšáčky se dnes vyrábí v mnoha různých provedeních od stojacího dřevěného věšáku až po nástěnné věšáky a háčky. Stačí se rozhodnout pro určitý styl, háčky a věšáčky se prodávají plastové, kovové i dřevěné a v mnoha různých barvách a stylech provedení. Velmi moderní jsou v poslední době kovové háčky s keramickým zdobením, obalené jutou nebo ve tvaru dveřního zámku s koulí.

Vybírat můžete věšáčky v rustikálním, starodávném nebo retro stylu, oblíbené jsou také barevné moderní věšáky a háčky, které rozhodně prostor vaší předsíně oživí. Neváhejte a vyberte si háčky a věšáčky do předsíně, ale také do koupelny na věšení ručníků nebo do kuchyně na pověšení utěrky nebo chňapky. Stylové věšáčky se hodí všude.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.