Lavičky patří do každé obce

Lavičky patří do každé obce

Lavičky patří ke koloritu každého města i menší obce stejně jako kašna na náměstí nebo radnice. Lavičky slouží k praktickým účelům, kolikrát jste už hledali místo, kam si sednout nebo odložit batoh či tašku a uspořádat v ní věci? Kolikrát jste se chtěli posadit před nějakou památkou nebo u pěkného výhledu a jen tak se chvíli kochat? Lavičky jsou velmi prospěšný městský mobiliář také pro seniory nebo maminky s malými dětmi. Vedle své praktické funkce samozřejmě slouží k estetickému doladění exteriéru náměstí, nádvoří nebo vyhlídky, proto je důležité vybírat také vhodné provedení lavičky.

V současné době se lavičky realizují v mnoha tvarech a z různých materiálů. Velmi oblíbené jsou kovové lavičky, které jsou naprosto bezúdržbové. Tyto lavičky působí velice moderním a kompaktním dojmem, jsou připravené k ukotvení do země a vydrží provoz běžného turistického ruchu i užívání obyvateli. Pokud máte představu o lavičkách s nádechem historie, jsou pro vás na Kovo-art.cz připraveny lavičky litinové s klasickými dřevěnými opěradly a sedací částí.

Velmi často se využívají také betonové lavičky, konstrukce lavičky potom zahrnuje dřevěné latě pro sezení a opírání se. Kovo-art.cz vám nabídne taktéž k lavičkám i odpadkové koše nebo ozdobné litinové sloupy, parkové stoly nebo stojany na kola. Na Kovo-art.cz naleznete nejširší sortiment laviček u nás vlastní výroby, takže můžete bez obav objednávat. Prohlédněte si designové lavičky a osvěžte centrum vaší obce krásnými designovými litinovými, kovovými nebo betonovými lavičkami.

Pokud sháníte originální zahradní nábytek, Kovo-art.cz vám nabídne samozřejmě také zahradní lavičky a celé sety zahradního nábytku. Navštivte Kovo-art.cz a vyberte si i vy, spolehněte se na prvotřídní kvalitu a kompletní servis.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.