Bydlení

Zorganizujte vaše úložné prostory

Jistě to znáte každý z vás, úložných prostor není nikdy dost. Ať už bydlíte v bytě nebo domě, potřebujete stále spoustu různých věcí. Kam je ale všechny narovnat? Máte-li dům, obvykle se zde najde sklep nebo nějaká technická místnost, kterou můžete využít k ukládání věcí. Všechno však nelze jen tak odložit na podlahu nebo už jednoduše není místo. Potom potřebujete police nebo regály, do kterých by se vešlo mnohem víc předmětů. Vyzkoušejte policový regál od Regalsistem.cz, nabízí unikátní regálové sestavy.
Čtěte více

Facility management pro širokou veřejnost

Vlastníte několik nemovitostí a bytových domů a už se ztrácíte v tom věčném řešení různých problémů, sporů, vymáhání plateb a účetnictví? Proč byste se tím měli zabývat vy sami? Přenechte tyto starosti profesionální firmě specializované na facility management. Správa nemovitostí je náročná práce, kdy je třeba vyjednávat s jednotlivými nájemci, zajišťovat zaplacení záloh a dodávky energií a vody, údržbu a opravy nemovitostí a udržování je v chodu.
Čtěte více
 
 
 
 

Úklid nás baví

Téměř pro každou rodinu je dnes naprosto běžné vlastnit alespoň jeden automobil. Je samozřejmé, že když už automobil máte, je třeba se o něj také starat a teď nemluvím o různých opravách nebo doladění detailů. Mnozí používají své čtyřkolé miláčky v zaměstnání, kde je třeba reprezentovat, a nemohou si dovolit přijet ke klientovi se zabláceným nebo zaprášeným automobilem. V myčce se však může poškodit lak a často odsud vůz neodjede dokonale vyčištěn. Nezbývá tedy, než úklid a vyčištění automobilu zajistit doma. Obyčejná zahradní hadice však na všechny nečistoty nestačí, proto se často používají vapky, tedy vysokotlaké čističe, které dokážou vyvinout silný proud vody, který je schopen odstranit i ty nejodolnější nečistoty.
Čtěte více

Proč zahradní nábytek ze sibiřského modřínu?

Zahradu má dnes většina lidí spíš pro zábavu, než že by se po příchodu ze zaměstnání převlékli hned do modráků a vyrazili na zahradu plet a okopávat jahody nebo cibuli. Jsou lidé, kteří si u pletí odpočinou, většina si však raději sedne ke grilu a udělá si odpočinkovou chvilku s rodinou nebo přáteli. Pro posezení potřebujete na zahradě zahradní nábytek. V dnešní době na trhu naleznete různé druhy zahradního nábytku, nejpohodlnější a nejútulnější je však zahradní nábytek z masivu.
Čtěte více

Nábytek z profi truhlářství

Velmi důležitou součástí každého interiéru je nábytek. Můžete mít krásné podlahy, vkusně vymalované stěny i strop, ale nebudete-li mít v místnosti nábytek, který podtrhne jeho krásu a taktéž váš osobitý vkus, nebude ničím zvláštní. Šmrnc každému interiéru dodá kvalitní a designový nábytek.

Také vy jste zjistili, že v běžných obchodech neseženete opravdu kvalitní a pěkné kusy nábytku? Chcete změnu? Ani vy si už nechcete kupovat tuctový nábytek, který se za rok používání rozpadne? Vsaďte na kvalitu, na precizní zpracování a možnost nechat si vyrobit nábytek v truhlářství na míru. Truhlářství Hubač Praha je přesně to, co hledáte. Každý kus nábytku je namáhán jiným způsobem, proto je třeba mu věnovat individuální pozornost. Používají se nejrůznější materiály a rozmanité techniky zpracování, jen skuteční odborníci vědí, jak nejlépe zpracovat dřevo, aby z něj vznikla praktická komoda, robustní stabilní postel nebo elegantní stěna do obývacího pokoje.
Čtěte více

Patrový nebo přízemní dům?

Máte malý pozemek a nevíte, jak se vám na něj vejde váš vysněný domek? A nebo máte naopak velký nebo spíše široký pozemek a chcete si ušetřit cestu do schodů? Každý typ domu má své specifikum a to ať se již jedná o patrový domek a nebo o přízemní bungalov.

U přízemních domků každý předpokládá, že se jedná o malé 2+1 nebo maximálně 3+1, ale ono to není už dnes vůbec pravidlem, setkáváme se stále častěji také s přízemními domky, které jsou ve velikosti i 200 metrů čtverečních a to je již pěkně velká zastavěná plocha. Proč si tito lidé nepostaví dům do patra a chtějí ho pouze přízemní?
Čtěte více

Schodiště

Jak vhodně umístit schodiště je jedna z věcí, která při plánování domu zabere nejvíce času. Když už je již vše na papíře nebo v počítači, tak je také potřeba se rozhodnout pro materiál, ze kterého bude schodiště vyrobeno. Existuje několik variant a každá má své pro i proti.

Velmi oblíbené jsou dřevěné schody, ale jejich pořizovací náklady jsou poměrně vysoké a je potřeba také počítat s údržbou. Další možností jsou kovové schody, které za pomoci šikovných ručiček uměleckých kovářů jsou velmi zajímavou volbou. Kovové schodiště se používá především tam, kde je opravdu málo místa, kov v domě nepůsobí totiž moc útulným dojmem a když navíc použijete nerez, vypadá vše příliš sterilně.
Čtěte více

Bezpečnostní zámek ano či ne?

Dnes je potřeba myslet velmi pečlivě na zabezpečení domu, bytu, kanceláře atd. Máme na trhu velkou spoustu firem, které nabízí bezpečnostní zámky, ale vyplatí se mi investice do takového zámku?

Bezpečnostní zámek se vyplatí především těm, kteří mají i bezpečnostní dveře, protože samozřejmě zloději hledají ten nejsnazší způsob, jak se dostat do zamčené místnosti, a tak když uvidí, že bezpečností zámek je nad jejich možnosti, zato dveře jsou bez problémů, tak je pro ně jednoduší překonat dveře než si hrát se zámkem.
Čtěte více

Pojištění domu

Pojistka je dnes již naprostou samozřejmostí při zřizování hypoték, ale máte i vy pojištěn váš dům? Myslíte, že se to nevyplatí? Dnes se základní pojistky pohybují v řádu několika stokorun za rok, ale je potřeba také vědět, co si necháváte pojistit a také kde si to necháváte pojistit.

Dnes vás pojistí skoro každý, o tom vůbec nepochybujte, ale je problém najít dobrou pojistku, která by byla pro vás opravdu výhodná a hlavně v případě, že budete potřebovat od pojišťovny pomoc, se vám jí skutečně dostane a nedopadnete jako mnozí jiní, kterým pojišťovna odmítne pojistku proplatit s tím, že na tuto událost se pojistka nevztahuje.
Čtěte více

Chraňte si své soukromí – betonové ploty

Na českém trhu jsou v současné době k dostání různé druhy plotů. Zatímco v dobách hluboce totalitních byly oblíbené pletivové ploty natřené různými barvami, dnes si lidé více potrpí na soukromí a bezúdržbovost plotu. Většina lidí nemá čas každých pár let natírat plot, proto se často staví kolem domů betonové ploty. Nenechávají si je stavět pouze majitelé nových domů, stále častěji se betonové ploty používají i u starších domů. Pokud i vy stojíte o skutečně kvalitní plot, který vydrží, navštivte Betonovéploty.net a vyberte si.
Čtěte více
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.