Jak zvětšit váš obytný prostor

Jak zvětšit váš obytný prostor

Postavili jste dům a už po pár letech se nemůžete vejít? Potřebujete zvětšit váš životní prostor? Potom zbystřete, chystáme pro vás přehled užitečných triků, jak dosáhnout toho, abyste měli opět dostatek životního prostoru.

Proužky fungují stále spolehlivě. Stejně jako pruhované kalhoty vám opticky prodlouží nohy, pruhovaná podlaha vytvoří iluzi většího prostoru. Odborníci dále doporučují použít nábytek ve stejné nebo obdobné barvě jako stěny. Používejte hodně nábytek s prosklenými prvky, konferenční stolek se skleněnou deskou spolehlivě oklame oči a vy tak budete mít pocit, že místnost je mnohem větší než ve skutečnosti je.

Jednoduchým lékem na malý prostor je udržování pořádku a organizace věcí ve skříních. Pro menší prostory se nedoporučuje použití tmavších nebo sytějších barev. Světlé barvy odrážejí světlo a místnost se tak zdá větší. Pro minimalizaci potřebného nábytku volte při nákupu nábytek s úložným prostorem, kam můžete ukládat jakékoli předměty. Pro to, aby váš dům vypadal větší, není nutné hned provádět stavební úpravy interiéru, stačí využít několik triků a získáte víc prostoru k životu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.