Nové řadové domy Praha

Nové řadové domy Praha

V Praze a blízkém okolí vzniká v poslední době velké množství zajímavých projektů na stavbu bydlení pro rodiny. Pokud nechcete celý život strávit v bytě, je čas rozhodnout se pořídit si vlastní dům. Nemusí to být hned vila na samotě, stačí menší řadový dům s vlastní zahrádkou, kam se nemusíte bát pustit vaše děti, aby se vyřádily. Rodinné domy Na Malé Růži jsou ideálním řešením pro každého, kdo chce bydlet v blízkosti Prahy, kde má mnoho pracovních příležitostí a také kulturních, sportovních a všech ostatních možností.

Velkou výhodou lokality Na Malé Růži je, že se nachází v těsné blízkosti Prahy, takže do centra je odtud vynikající spojení a zároveň už je v přírodě, takže se můžete bez problémů vydat do přírody za relaxací i sportem. Také občanská vybavenost je veškerá v dosahu, chcete-li mít na blízku obchodní středisko, zdravotnickou péči, restaurace nebo zábavní centrum, jste na správné adrese. Nejdůležitější je však samotná stavba. Rodinné domy na klíč Na Malé Růži jsou architektonicky řešeny tak, aby poskytovaly každému dostatek prostoru a umožňovaly moderní a pohodlné bydlení.

Samotná stavba se skládá z vápenopískových cihel, je zde počítáno s vytápěním tuhými palivy, dům je tedy připraven pro instalaci krbu nebo krbových kamen. K dispozici jsou nové řadové domy Praha a dvojdomy. Jejich vnitřní uspořádání je naprosto praktické. V přízemí naleznete kuchyň, jídelnu a obývací pokoj propojené do jedné obyvatelné místnosti, ze které vede na zahradu francouzské okno. V prvním patře se potom nachází tři oddělené ložnice a také dvě koupelny, které poskytují dostatek soukromí. Určitě se vám osvědčí také úložný prostor v podkroví, kam můžete odkládat věci, které nepoužíváte tak často. Praktické a v dnešní motorizované době nezbytné je vlastní parkovací stání před domem ze zámkové dlažby.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.