Stěhování bytů v Brně

 

Rodinná brněnská firma Dymas se pyšní dlouholetou praxí v oblasti stěhování a osobním přístupem ke klientovi. Díky tomu jsou jedničkou v oblasti stěhování bytů, a to nejen v rámci Brna!

 

Z Brna až za hranice

 

Pokud uvažujete o přestěhování do zahraničí a máte pochyby, co vše je třeba zajistit, společnost Dymas, zaměřená především na stěhování bytů ve městě Brno, vám se vším pomůže. Zkonzultují s vámi dokumenty, které pro převoz budete potřebovat, domluví se s vámi na velikosti parkovacího místa, které bude třeba zajistit a pokud si nejste jisti, zda jste svůj majetek dobře zabalili, zdarma vám pracovníci firmy vše zajistí!

 

Mají bohaté zkušenosti také se stěhováním bytů z Brna do Prahy. Využívají zkušené pracovníky a speciálně uzpůsobené vozy, z jejichž široké škály je možné si vybrat dle potřeby – menší Ford Transit, nákladní automobily různých značek a nebo také vlek pro opravdu velký objem věcí.

 

Pro firmu Dymas – stěhování bytů Brno není nic dost těžké!

 

Levné stěhování v Brně a okolíSochy, trezory, klavíry. Stěhování cenného majetku se může stát noční můrou, se kterou společnost Dymas rychle zatočí. Na objemné a těžké předměty využívají speciální obalovací materiál, stroje, zvedáky a plošiny. Ideální je vždy o všem informovat předem, tak si mohou pracovníci připravit potřebné vybavení.

 

Spokojený zákazník na prvním místě

 

Dymas – stěhování bytů Brno O spokojenosti zákazníků s firmou Dymas – stěhování bytů Brno, se lze přesvědčit prostřednictvím pozitivních referencí, které společnost nasbírala za dlouhá léta poctivé práce a praxe. Jistě i vy oceníte, že se nemusíte bát nevyčíslitelných ztrát, o nic se nemusíte starat, jen vše přenecháte v rukou profesionálů!

 

 

 

 

firma Dymas s.r.o. – stěhování bytů BrnoS jakýmikoli otázkami či pochybnosti se na ně můžete kdykoli obrátit. Zdarma nabízejí také návštěvu technika, který zhodnotí rizika stěhování přímo na místě a pomůže vám najít řešení. Budete překvapeni, jak může být stěhování jednoduché.

Nepřehlédněte

Vinylové podlahy mají zelenou

Obliba vinylových podlah se neustále zvyšuje a to můžeme s klidem říci, že nad takovými podlahami donedávna spousta lidí spíše ohrnovala noc a dával přednost spíše laminátu. Důvodů, proč si pořídit právě vinyl je jistě několik. Vinylové podlahy dostávají prostor ukázat se v plné síle a pomalu ale jistě paradoxně vytlačují konkurenta v podobě laminátové podlahy.