Kevin Reilly Lighting a cesta časem

svítidla Kevin Reilly

Jako by se při pohledu na sortiment designových svítidel zdálo, že všechny hranice, pravidla a zavedené zvyklosti nenávratně mizí. Důkazem toho je bezesporu také tvorba designérského ateliéru Kevin Reilly Lighting. Pojďte s jedinečnými moderními svítidly vydat na cestu časem…
 

Čisté, leč působivé

Již více než deset let pomáhá podobu moderních dekorativních svítidel utvářet Kevin Reilly a jeho tým. Záhy po vytvoření několika prvních sérií vskutku netradičních svítidel dostalo velkého uznání. Americký designér Kevin Reilly tvoří jedinečná svítidla v puristickém duchu. Jeho inovativní pohled a také rozmanitý tvůrčí tým otevírají široké pole možností pro využití dávno zapomenutých konceptů, nalézání nových přístupů a pohledů, které mohou současnou tvorbu jedině obohatit.
 

Pohled do minulosti

Je více než patrné, že za notnou dávku inspirace Kevin Reilly vděčí našim předkům. Svítidla značky Kevin Reilly vás vezmou na cestu do minulosti. Mnohá z nich evokují doby dávno minulé. Proč si při rozsvícení stropního svítidla nepřipadat jako na středověkém hradě? Při pohledu na široké portfolio neujdou zasloužené pozornosti zejména svítidla připomínající klasické lucerny. Pravdou je, že první dojem nemusí hovořit v jejich prospěch, ovšem počáteční skepsi rychle vystřídá okouzlení.
 

I v tomto případě je však Kevin Reilly svému vysoce puristickému pohledu na design. V jednoduchosti je zkrátka krása. A když se snoubí moderní design s tradičními, či spíše dávno zapomenutými prvky. V bytovém designu je zkrátka všechno dovoleno, čehož Kevin Reilly využívá plnou měrou­…
 

Staré se snoubí s novým

Inspirace minulostí však neznamená, že osvětlení Kevin Reilly Lighting nerespektují moderní trendy.
 

Cestování časem je navíc však možné i směrem kupředu. Nadčasová svítidla totiž předjímají budoucí trendy. Stačí se jen nenechat svázat konvencemi a oprostit se od předsudků.
 

Výrazné kovové prvky, které jsou v případě mnoha produktových řad naprosto určující a propůjčují zdánlivě fádním svítidlům zcela neobyčejný vzhled hodný moderního interiéru. Zároveň fungují jako propojující prvek v rámci jednotlivých produktových řad. Ručně vyráběná svítidla vynikají nejen originálním designem, ale také precizním provedením. Důraz na detaily je pro puristickou tvorbu Kevina Reillyho stěžejní a naprosto určující. Proto nástěnné lampy, stolní lampičky i stropní svítidla znovu a znovu překvapují svým rozmanitým využitím v soukromém interiéru a vysoce reprezentativním veřejném prostoru.
 

Zaujal vás originální koncept svítidel Kevin Reilly Lighting? Mezi zákazníky tohoto ateliéru patří vášniví milovníci designu, stejně jako známé osobnosti. Proč byste se jimi nemohli stát i vy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.