Úklid ulic a jiné komunální služby

Úklid ulic a jiné komunální služby

Vánoce už jsou opravdu za dveřmi, poznáme to nejen tak, že na adventním věnci zapalujeme už tři svíčky, ale také ve městech výrazně přibylo nakupujících, kteří shánějí ještě vánoční dárky pro své blízké. Na náměstích stojí ozdobené a rozsvícené vánoční stromy a kolem nich se často pořádají vánoční trhy s občerstvením. Díky tomu je však riziko vzniku nadměrného nepořádku v centrech měst skutečně velké a je potřeba mít připravené vozy pro úklid ulic.

Nejčastěji se k tomuto účelu používá komunální technika Multicar. Komunální vozidla Multicar jsou velmi univerzální vozy, které mohou sloužit stejně dobře k vyvážení odpadkových košů v centrech, zametání ulic, odhrnování sněhu i v zahradnictví nebo zemědělských firmách. Používají se zkrátka všude tam, kde potřebujete univerzálního pomocníka, který dokáže nést spoustu různých nástaveb a sloužit tak požadovanému účelu.

Komunální vozidla Multicar patří s více než stovkou různých nástaveb, které je možno umístit na tři různá místa. k těm největším multitalentům. Komunální technika Multicar se využívá v létě i v zimě a právě nyní potřebujete nástavbu, která vám pomůže uklidit sníh, nebo takovou, která zvládne úklid ulic na jedničku. Z předešlého dne musí být veškerý nepořádek bleskově uklizen, aby bylo možné další den opět otevřít stánky na náměstích, před nimiž se nesmí povalovat žádné odpadky.

Komunální technika Multicar zahrnuje také zametací stroje, které jsou vybavené systémem speciálních kartáčů, sacím potrubím a prostorem pro uskladnění odpadu. Zametací stroje mohou být použity pro běžné uklízení ulic, dále mohou být vybaveny také nástavbou pro čištění kolejí, podzemních garáží nebo olejových skvrn. Není tedy pracovní činnost, kterou by vozidlo Multicar s příslušnou nástavbou nedokázalo. Svěřte komunální úklid odpovídající technice, s vozidly Multicar bude ve vašem městě vždy čisto.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.