Sklenářství – zasklívání a servis na míru

Sklenářství – zasklívání a servis na míru

Sklo je geniální materiál, který se používá často ve stavebnictví i v domácnostech. Dnes už si život bez skla vůbec nedokážeme představit. Sklo má své místo v každé domácnosti, pomyslete na všechna okna, zrcadla, prosklené dveře a další konstrukce. Stále častěji se sklo používá také v kuchyních a koupelnách. S módou skleněných jídelních stolů přichází také skleněné obklady na stěnu, tabule čirého i různě zvlněného či mléčného skla se používají pro oddělení jednotlivých místností, setkáváme se také s celoskleněnými dveřmi nebo zábradlím na schodišti.

Avšak čím víc skla je v domácnosti, tím je větší riziko, že se může poškodit nebo rozbít, sklo totiž nepatří zrovna k nerozbitným materiálům. Pokud se stane, je potřeba sklo rychle vyměnit, aby nedošlo ke zranění, a potom vstupují na scénu profesionální sklenáři, kteří škodu napraví. Pokud bydlíte v Praze nebo okolí, doporučujeme k opravám zavolat firmu Pražský technický servis s.r.o., která vám nabídne kompletní servisní služby pro domácnosti.

Pražský technický servis s.r.o. poskytuje instalatérské služby, topenářské služby, provádí sklenářské práce a elektroinstalační práce. Sklenářství v rámci firmy Pražský technický servis s.r.o. vám nabídne veškerý sortiment činností, které jsou třeba k opravě nebo výměně skleněných předmětů ve vaší domácnosti i firmě. Toto profi sklenářství nabízí okamžité zasklívání oken, dveří a výloh, instalují vám izolační dvojskla, bezpečnostní skla, kalená skla, zrcadla i drátoskla na míru i v nadrozměrných formátech. Samozřejmostí je také řezání, broušení i vrtání skla. Veškeré sklenářské práce provádí na místě u zákazníka, mají k dispozici pojízdnou sklenářskou dílnu. Výhodou je, že si nemusíte lámat hlavu s provozní dobou, sklenářství v rámci firmy Pražský technický servis s.r.o. funguje 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.