Jak zrekonstruovat koupelnu

Jak zrekonstruovat koupelnu

Jestliže bydlíte už několik desítek let ve stejném domě, je jasné, že leccos už potřebuje údržbu nebo raději rovnou výměnu. Po generální opravě určitě sní i vaše koupelna. Odpadne vám sem tam už i nějaká ta dlaždička? Jsou některé obklady popraskané a odfouknuté? Potřebovali byste místo velké vany vybudovat sprchový kout? Je právě čas na rekonstrukci koupelny.

Je jasné, že koupelna není nafukovací, takže si musíte vybrat, co zde nutně potřebujete. Jste-li už starší a dělá vám potíže vlézt a zase vylézt z vany, odstraňte ji a nechte si místo ní instalovat prostorný sprchový kout, kde se vám bude hygiena realizovat mnohem pohodlněji. Vyberte si nové obklady a dlažbu a nechte ty staré odstranit, uvidíte, jak hned koupelna prokoukne. Také umyvadlo si určitě zaslouží vyměnit, nechte si jej instalovat společně s praktickou skříňkou, kam můžete uložit nejrůznější potřeby a pomůcky.

Velmi praktický je topný žebříček, na který můžete věšet vlhké ručníky nebo oblečení, které vám zde rychle uschnou. Nezapomínejte také na zrcadlo, které by v žádné koupelně nemělo chybět. Nepotřebujete-li skříňku se zrcadlem, můžete si zrcadlo nechat přilepit rovnou na zeď. Rozvrhněte si zařízení koupelny tak, abyste měli všechno po ruce a nic vám nepřekáželo ani nechybělo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.