Rekonstrukce

Měření termokamerou

Uvažujete o rekonstrukci domu v podobně jeho zateplení a nebo výměny oken? Zatepluje svůj dům soused nebo známý a vy nevíte, zda-li se to vyplatí i vám? Není nic jednoduššího než si pozvat profesionála na to, aby pomocí moderní technologie (za použití termokamery) udělal teplotní scan vašeho domu. Na snímcích je krásně vidět, zda-li na domě jsou či nejsou úniy tepla. Profesionální firma vám navíc nedodá jen obrázek, ale dodá vám k fotografiím i kompletní report, kde je popsáno, co a kde netěsní, a když máte štěstí a narazite na zkušeného "měřiče", tak vám také poradí, co za izolační materiál by pro váš dům bylo vhodné a zda-li stačí např. polystyren 10 cm a nebo jestli je pro vás vhodnější např. 20 cm izolace.
Čtěte více

Fasáda domu

Fasády domu byly dříve velmi nevýrazné, v postatě všechny stejné až na velmi malé výjimky. U panelových domů to bylo trochu jiné, zde převládala šedá barva nad bílou, tzv. myší šeď. Dnes, když projíždíte městem nebo vesnicí, je to o něčem jiném. Dostává se k nám druhý extrém, šmoulově modré fasády na nás koukají za každým druhým rohem, pozadu nejsou ani sytě zelené. Je to určitě možnost, jak dát průchod svým tvůrčím schopnostem, někdy jsou opravdu unikátní.
Čtěte více
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.