Fasáda domu

Fasáda domu

Fasády domu byly dříve velmi nevýrazné, v postatě všechny stejné až na velmi malé výjimky. U panelových domů to bylo trochu jiné, zde převládala šedá barva nad bílou, tzv. myší šeď.

Dnes, když projíždíte městem nebo vesnicí, je to o něčem jiném. Dostává se k nám druhý extrém, šmoulově modré fasády na nás koukají za každým druhým rohem, pozadu nejsou ani sytě zelené.

Je to určitě možnost, jak dát průchod svým tvůrčím schopnostem, někdy jsou opravdu unikátní. Dnes je problém v tom, že barvy díky své sytosti velmi rychle ztrácejí svůj původní odstín, samozřejmě především ty méně kvalitní, proto je před samotnou realizací nové fasády dobré se zeptat odborníků, jaká barva vydrží, i když na ni působí vnější vlivy jako slunce, déšť, sníh apod.

Dejte přednost kvalitním barvám, protože když děláte fasádu, jistě se na ni chcete dívat déle než pár měsíců a vybledlé mapy na fasádách nejsou nic pěkného.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.