Měření termokamerou

Měření termokamerou

Uvažujete o rekonstrukci domu v podobně jeho zateplení a nebo výměny oken? Zatepluje svůj dům soused nebo známý a vy nevíte, zda-li se to vyplatí i vám?

Není nic jednoduššího než si pozvat profesionála na to, aby pomocí moderní technologie (za použití termokamery) udělal teplotní scan vašeho domu. Na snímcích je krásně vidět, zda-li na domě jsou či nejsou úniy tepla. Profesionální firma vám navíc nedodá jen obrázek, ale dodá vám k fotografiím i kompletní report, kde je popsáno, co a kde netěsní, a když máte štěstí a narazite na zkušeného "měřiče", tak vám také poradí, co za izolační materiál by pro váš dům bylo vhodné a zda-li stačí např. polystyren 10 cm a nebo jestli je pro vás vhodnější např. 20 cm izolace.

Termokameru nezatracujte ani po dokončení rekonstrukce, protože se pomocí ní dají poznat netěsnosti a můžete tak samozřejmě po firmě, která vám stavbu provedla, chtít nápravu. Není tedy potřeba čekat do zimy na rozevláté záclony přes špatně těsnící okna.

Cena měření je v porovnání se zateplením domu naprosto zanedbatelná. Na trhu se pohybují ceny od 2 000 Kč až do 10 000 Kč, záleží na použité technologii, detailnosti zpracování a samozřejmě v neposlední řadě na firmě, kolik si účtuje za práci.

Tato investice se vám ale určitě vyplatí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.