Pozvěte si odborníky na práce ve výškách

Pozvěte si odborníky na práce ve výškách

Ve větších městech nejsou vícepatrové domy ničím neobvyklým. Je však třeba je také udržovat. Jedná se především o administrativní budovy, které bývají z velké části prosklené a i když to nejsou přímo mrakodrapy, udržovat dvacet pater není žádný med. Jak se u takových budov potom mění třeba rozbité okenní sklo? Kdo se do takové výšky dostane? Odpověď je jednoduchá – horolezci. Na práce ve výškách potřebujete zkušené horolezce, kteří vybavení správnou technikou dokážou opravit, co potřebujete, mohou vám zajistit také mytí oken, natěračské práce nebo izolaci dilatačních spár.

Výškové práce je třeba si sjednat u firmy, která disponuje zkušenými zaměstnanci s odpovídající horolezeckou technikou a samozřejmě také vybavením. Práce ve výškách mohou znamenat drobné opravy nebo také rozsáhlé rekonstrukce, často je třeba k opravám přistupovat zcela individuálně. Najděte si proto firmu, která vám bude schopná zajistit výškové práce velkého rozsahu úkonů. Vyzkoušejte firmu Araneuss, tato společnost nabízí výškové práce různých druhů v každém ročním období bez omezení.

Práce ve výškách se ale netýkají pouze administrativních budov, ve městech je postaveno mnoho panelových či jiných bytových domů, které je třeba rekonstruovat, opravovat, izolovat jejich dilatační spáry nebo umýt okna zasklených lodžií. Mezi práce ve výškách patří mnoho činností, pro které je třeba pozvat skutečné odborníky.

Potřebujete-li natřít fasádu, opravit střechu nebo namontovat hromosvod na vašem panelovém domě, kontaktujte firmu Araneuss. Realizuje montážní, stavební, údržbové a úklidové práce v těžce přístupných místech na výškových budovách administrativního charakteru i na běžných bytových domech. Patříte-li k facility management bytového družstva, společenství vlastníků nebo jiné správy nemovitostí, využijte profesionální výškové práce.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.