Jaké výhody má betonový plot

 

Mezi nejčastěji využívané typy oplocení v posledních letech patří betonové ploty. Tento typ oplocení lze využít na soukromém i komerčním pozemku. Jeho velkou výhodou je variabilita, betonový plot si můžete navrhnout podle vašich představ, k dispozici je vám široká škála barev i dekorů, zvolit si můžete také výšku plotu a tvar zakončení. Díky tomu vypadá každý betonový plot jinak. 

 

Když chcete mít klid

 

Betonové oplocení je ideální pro ty, kteří od plotu vyžadují vytvoření soukromí, je poměrně mohutné, není průhledné, ideální volbou je pro domy v blízkosti rušné cesty, skvěle totiž tlumí hluk. Již z názvu vyplývá, že betonové ploty jsou vyrobeny z betonu. Chcete-li skutečně kvalitní plot, potom nekupujte žádné polské napodobeniny, lepší volbou je plot z českého betonu, který vám zaručí dlouhou životnost a nulovou potřebu údržby. Zavedená česká firma Kulkabex, s.r.o. vám zajistí vysoce kvalitní oplocení s maximálním servisem. Postarají se nejen o dopravu materiálu, ale také o kompletní realizaci. Součástí servisu je možnost pomocí konfigurátoru plotu vyzkoušet, jak by vypadal vámi vybraný typ betonového plotu. Nestane se vám tak, že byste kupovali zajíce v pytli. 

 

Profesionální plot raz dva

 

Spolehněte se na profesionální firmu Kulkabex, s.r.o a nechte si instalovat kolem vašeho domu betonový plot. Samotná montáž betonového plotu není pro zkušené montážníky složitá. Díky dlouholeté praxi mají spoustu zkušeností, poradí vám při výběru, zvládnou plot postavit i v členitém terénu, nezaleknou se ani špatně dostupných míst. Betonové ploty si vybírají lidé ve městech i na vsích, na kopcích i v údolí. Nezáleží na tom, zda máte moderní dům nebo malebnou chaloupku, betonový plot se hodí ke každému typu domu, získá si vás nejen okrasným vzhledem, ale také svými praktickými vlastnostmi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Vinylové podlahy mají zelenou

Obliba vinylových podlah se neustále zvyšuje a to můžeme s klidem říci, že nad takovými podlahami donedávna spousta lidí spíše ohrnovala noc a dával přednost spíše laminátu. Důvodů, proč si pořídit právě vinyl je jistě několik. Vinylové podlahy dostávají prostor ukázat se v plné síle a pomalu ale jistě paradoxně vytlačují konkurenta v podobě laminátové podlahy.