Hygiena na prvním místě

Těžko říct, jaké hygienické pomůcky budou lidé používat za sto let. Ještě před sto lety nebyl vynalezen ani toaletní papír a je pravda, že jeho produkce je značně neekologická. V současné době se však hojně spotřebovává prakticky na všech kontinentech. Denně jej s naprostou samozřejmostí používají miliony lidí stejně jako papírové ubrousky, kuchyňské utěrky či kapesníky.

 

Zatímco toaletní papír nemá příliš široký záběr použití, pokud tedy nepočítáte oblíbenou zábavu dětských párty – mumie, papírové utěrky se hodí prakticky všude. V domácnostech je lidé potřebují zejména v kuchyních, kde jim pomáhají zbavovat se všelijakých nečistot, utírat mokré či ušpiněné ruce. Avšak i mimo kuchyň najdou celou řadu uplatnění od dílny a garáže přes koupelnu až po dětský pokoj. Podobně jako kuchyňské utěrky lze využít papírové Z-Z ručníky. Ty jsou primárně určeny do zásobníků na toaletách, uplatnění najdou však i kdekoli jinde. Mezi nejběžnější hygienické pomůcky patří toaletní papír. Neobejde se bez něj dnes žádná domácnost ani pracoviště. Existuje řada druhů, které se liší nejen počtem vrstev, ale také barvou, vzorem či například vůní.Ubrousek i kapesník je vítaný společník

 

Nezbytnou součástí každé tabule, pohoštění, rautu i slavnosti jsou ubrousky. Klasikou jsou čistě bílé, které neurazí na žádné akci, můžete ale zvolit barevné či vzorované ubrousky. Pro každého, kdo si nechce utírat nos do látkového kapesníku, jsou k dispozici hygieničtější papírové kapesníky. Můžete je mít vždy u sebe díky kapesnímu balení. Takto balené papírové kapesníčky jsou určeny na cesty, takže se vám vejdou pohodlně do kapsy, kabelky i batohu. Díky tomu jsou vždy připraveny podat vám pomocnou ruku při senné rýmě, dojemné chvilce i nemoci. Pro domácí podmínky je praktičtější větší box.

 

Potřebujete doplnit zásoby hygienických pomůcek, jako jsou toaletní papír, ubrousky, kapesníky či kuchyňské utěrky? Navštivte internetový obchod EU-Trade.cz se širokým sortimentem cenově výhodných balení hygienických pomůcek pro každý den.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.