Vytápíme pomocí tepelného čerpadla

Vytápíme pomocí tepelného čerpadla

Způsobů vytápění se dnes na trhu najde celá řada. Otázkou vždy je, který způsob je nejvhodnější právě pro vás. Od toho jsou tu profesionálové od firmy Solarex.cz, která nabízí svým klientům široký výběr služeb v oblasti alternativních zdrojů tepla. Primárně se zabývá systémy vytápění využívajícími tepelná čerpadla.

Tepelná čerpadla získávají z okolního prostředí teplo, kterým potom vytápí vaši domácnost. Tepelná čerpadla již v dnešní době pracují na různých principech, nejčastěji se používá tepelné čerpadlo vzduch-voda nebo země-voda. To znamená, že energii získávají ze vzduchu nebo ze země a převádějí ji do vody, prostřednictvím které se získané teplo dostává do radiátorů nebo podlahového topení, odkud potom pohodlně vytápí vaši domácnost.

Solarex.cz prodává vysoce kvalitní tepelná čerpadla od renomovaného německého výrobce. Je tedy zajištěna maximální kvalita a bezporuchovost tepelného čerpadla. Tepelné čerpadlo lze využít také pro ohřev teplé vody. Systém pracuje na jednoduchém principu, který vyžaduje minimum energie, dosahuje tak větší úspory než solární systémy. Tepelné čerpadlo s ohřevem TUV lze využít v novostavbách i pro stávající domy pro snížení spotřeby energie klasického ohřívače teplé užitkové vody.

Chcete vědět, proč se i vám vyplatí tepelné čerpadlo? Díky tomu, že tepelná čerpadla čerpají teplo z přírody a z vašeho okolí, nebudete závislí na dodávkách tepla zvenčí. Co se tedy týká vytápění, budete absolutně nezávislí. Vzhledem k úspornosti tepelného čerpadla značně ušetříte na nákladech za vytápění, navíc díky tepelnému čerpadlu získáte od svého poskytovatele elektrické energie levnější sazbu elektřiny. Investice do tepelného čerpadla se vám vrátí do deseti let, navíc provoz je energeticky nenáročný, bezpečný a maximálně komfortní. Neváhejte a vsaďte i vy na tepelné čerpadlo.

Nepřehlédněte

Vinylové podlahy mají zelenou

Obliba vinylových podlah se neustále zvyšuje a to můžeme s klidem říci, že nad takovými podlahami donedávna spousta lidí spíše ohrnovala noc a dával přednost spíše laminátu. Důvodů, proč si pořídit právě vinyl je jistě několik. Vinylové podlahy dostávají prostor ukázat se v plné síle a pomalu ale jistě paradoxně vytlačují konkurenta v podobě laminátové podlahy.