Rozšiřujeme skladovací prostory

Rozšiřujeme skladovací prostory

Taky se vám už stalo, že jste potřebovali narychlo zvětšit kapacitu skladovacích prostor? V dnešní době není problém to vyřešit. Mobilní haly jsou efektivním řešením jako náhradní skladovací prostory přechodně i dlouhodobě, mohou také sloužit při nejrůznějších akcích, můžete je dokonce použít k dočasnému zastřešení výrobních prostor nebo jiného pracoviště.

Potřebujete-li opravit stávající výrobní prostory, není problém na přechodnou dobu nechat vystavět mobilní haly, které hravě zastřeší potřebný prostor a pojmou vaše výrobní linky nebo uskladněný materiál či výrobky. Velkou předností mobilní haly je rychlá montáž a demontáž a možnost přizpůsobení momentálním potřebám, jako je velikost, tvar a umístění. Skladovací haly jsou s odborným dohledem velmi rychle postavené. Pro vaše účely je snadné přizpůsobit umístění oken, dveří, vrat a samozřejmě také materiál opláštění. Ten závisí zejména na funkci, kterou má mobilní hala splňovat. Tomu lze přizpůsobit také vybavení mobilní haly. Skladovací haly mohou být vybaveny vytápěním, klimatizací, osvětlením a dalšími individuálními prvky.

S mobilním skladem dostanete také tým zkušených odborníků, kteří vám pomohou mobilní sklad postavit. Mobilní haly jsou dodávány ve čtyřech základních typech opláštění. Vysoce kvalitní materiály zastřešení jsou odolné vůči nečistotám a poškození. Haly Diamant Expo jsou velmi variabilní, také co se týká velikosti, můžete si pořídit mobilní haly od malých až po velkometrážní rozměry. Potřebujete-li sezónně nebo po určitou dobu více prostoru, nemusíte hned stavět pevné budovy, vyřešte vaši situaci elegantně. Stačí si koupit nebo i pronajmout skladovací haly nebo stany Diamant Expo, které jsou vhodné zejména pro průmysl, obchod a služby. Ušetříte tak čas i finance. Přesvědčte se i vy a pronajměte si skladovací haly pro váš business.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.