Montované haly – řešení pro každého

Montované haly – řešení pro každého

Každému se může stát, že rychle potřebuje navýšit kapacitu výroby nebo zvětšit skladovací prostory. Nemáte-li dostatek prostoru a potřebujete rychlé řešení, kam přemístit výrobní linky, skladovací prostory a další potřebné zázemí pro zaměstnance, řešení je velmi jednoduché, zvolte si náhradní řešení v podobě montované ocelové haly. Kdo říká, že vaše firma nemůže sídlit v budově s ocelovou konstrukcí? Vyberte si i vy levnější a rychlejší řešení v podobě montované výrobní haly nebo lehké skladové haly.

Konstrukce je poměrně jednoduchá, jde o soustavu rámů a zavětrovacích prvků z ocelových profilů, které lze snadno přizpůsobit vašim konkrétním požadavkům. Montované ocelové haly mohou mít různý tvar střechy podle vašich přání, střecha může být sedlová, pultová nebo oblouková. Plášť haly může být vyroben ze sendvičových panelů nebo skládaný, v tom případě jsou stěny zateplené. Pokud zateplení není prioritou, mohou být stěny tvořeny pouze trapézovým plechem. Montované ocelové haly vás jistě překvapí především svou variabilitou, parametry haly lze přizpůsobit zcela vašim požadavkům.

Haly Kroměříž se nejčastěji využívají jako přístavby stávajících montovaných hal nebo i zděných budov. Sami si určíte, zda potřebujete k hale nějaké doplňky. Haly Kroměříž nabízí k montovaným halám sekční vrata, dveře, prosvětlovací prvky ve střeše i ve stěnách, větrací mřížky, požární žebříky i okapní systémy. Jak vidíte, montované ocelové haly poskytují maximální komfort pro práci, výrobu i skladování. Často se používají také k vybudování krytých sportovišť nebo jako hangáry. Potřebujete-li lehké skladovací haly nebo mohutnější montované ocelové haly, obraťte se na Haly Kroměříž, které se vám postarají o montáže ocelových konstrukcí na míru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.