Jak na podlahy

Jak na podlahy

Stavba není pouze hrubá stavba, než můžete v domě bydlet, je třeba ještě hodně věcí zařídit a dodělat. Jednou z těch důležitých jsou podlahy. Teplejší podlaha je vždy tou nejlepší volbou. Pokud je však vaše podlaha vlhká, snadno se zde usadí plísně, je tedy potřeba podlaze věnovat zvláštní pozornost.

Pokud chcete mít koberec i v suterénu, je třeba jako základ položit betonovou podlahu, na ní použít vrstvu odolného vysokohustotního polyetylenu, ten se položí tak, aby jeho vzduchové bubliny vytvořily dostatečnou izolaci proti vlhkosti. Polyetylen potom stačí překrýt překližkou, kterou ukotvíte šrouby do betonu, a na ní už můžete pokládat koberec.

Nemáte-li problémy s vlhkostí, stačí použít tenčí vrstvu polyetylenu, který zabrání případné vlhkosti dostat se až k překližce. Počítejte s tím, že tato konstrukce způsobí zvýšení podlahy ve vašem suterénu o 2-3 centimetry. Nejprve se tedy ujistěte, že to nebude ničemu vadit a potom se můžete pustit do díla. Konečně budou vaše podlahy dobře udělané a budou také krásně vypadat i v suterénu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.