Hliníkové slitiny v nejvyšší kvalitě

Hliníkové slitiny v nejvyšší kvalitě

Sháníte kvalitní hliníkové plechy, hliníkové profily, hliníkové tyče, hliníkové desky, hliníkové folie, hliníkové pásy, nebo hliníkové slitiny, vše naleznete na hliník.cz.

Na stránkách hlinik.cz naleznete firmu Alcom Alval s.r.o., která nabízí hliníkové materiály v té nejvyšší kvalitě.

Frézované hliníkové desky nabízí firma pod vlastním obchodním označením ALQAL. Vstupním materiálem pro výrobu desek je litý blok, který se dále tepelně zpracovává, aby se materiál zbavil vnitřního pnutí. Hliníkové plechy a desky naleznete ve skladovém sortimentu v mnoha různých jakostech a tloušťkách od 0,2 do 400 mm.

Kromě prodeje materiálu se firma poskytuje i služby spojené s úpravou materiálu. Mezi mě patří řezání desek kotoučovou pilou, příčné dělení svitků nebo stříhání plechů strojními nůžkami. Také nabízíme tvarové řezání vodním paprskem.

Řezání vodním paprskem je technologií přátelskou k životnímu prostředí. Při vlastním řezání nevznikají žádné ekologicky nevhodné zplodiny. Vodní paprsek jen minimálně silově působí na řezaný materiál, nedochází tudíž ke vzniku mikrotrhlin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nepřehlédněte

Neproklouzne ani myš...

To si samozřejmě myslí každý o svém úkrytu, tady jde ovšem o plot. Lidé si kolem domů přece staví ploty, aby se skrz ně nedostali ti, kteří tam nemají co dělat. Ploty se starají o bezpečnost svých majitelů a jejich domů, jde jen o to, nakolik si pocitu bezpečí majitel cení oproti vzhledu plotu a dalším vlastnostem. Pokud právě vybíráte plot, stanovte si priority, které má váš plot splňovat, a těch se držte. Pokud hledáte oplocení okrasné a zároveň takové, které vám zajistí soukromí a ochranu, vyberte si betonový plot od Kulkabex, s.r.o.